banner Das Welt Auto

Porsche Approved - Program certyfikowanych samochodów używanych

Program Porsche Approved jest specjalnie dostosowany do potrzeb Twojego pojazdu – po to, abyś był o niego spokojny.

Zgodnie z tym, czego po nas oczekujesz, zakres programu Porsche Approved jest porównywalny do gwarancji, jaką dajemy na nasze nowe samochody. Oznacza to, że program Porsche Approved jest ważny na całym świecie i honorowany bez utrudnień przez każde Centrum Porsche w zakresie wszystkich komponentów oraz 100 proc. kosztów części i pracy serwisu. Korzystając z Porsche Approved, nigdy nie spotykasz się z żądaniem dopłaty, a my po zawarciu polisy nigdy nie nakładamy ograniczeń przebiegu.

Każde Porsche zasługuje na szczególne traktowanie i na profesjonalny serwis. Nic więc dziwnego, że ponad dwie trzecie wszystkich do tej pory wyprodukowanych egzemplarzy Porsche nadal jeździ i daje radość swoim właścicielom. Każde Porsche, które pomyślnie przejdzie test przeprowadzony według 111 kryteriów, otrzymuje certyfikat Porsche Approved. Jest to szczególny program ograniczający do minimum wszelkie ewentualne awarie.

Program dla samochodów używanych Porsche Approved obejmuje okres aż 12 miesięcy z możliwością przedłużenia i jest dostępny dla samochodów nie starszych niż 9-letnie oraz o przebiegu mniejszym niż 200 000 km. Dla samochodów młodszych niż 8 lat oferujemy 2-letni program.

Zależy nam na tym, aby Porsche Approved, tak samo, jak Twój samochód, symbolizował niezawodność i zaufanie. Dlatego jednoznacznie oświadczamy, co i dlaczego nie wchodzi w jego zakres. Z wiekiem w Twoim Porsche mogą zachodzić pewne zmiany wizualne akustyczne, nie mające wpływu na jego funkcjonalność. Ponadto, niektóre części starzeją się i zużywają w sposób naturalny.

Dlatego Twoje Porsche ma przewidziane okresowe czynności serwisowe i konserwacyjne. Zmiany wizualne i akustyczne, starzenie się i zużycie części nie są usterkami i dlatego nie wchodzą w zakres programu.

Lokalizacja Sprawdź gdzie znajdują się nasze salony.

NASZE SALONY

Wybierz miasto