Każde Porsche zasługuje na szczególne traktowanie i na profesjonalny serwis. Nic więc dziwnego, że ponad dwie trzecie wszystkich do tej pory wyprodukowanych egzemplarzy Porsche nadal jeździ i daje radość swoim właścicielom. Każde Porsche, które pomyślnie przejdzie test przeprowadzony według 111 kryteriów, otrzymuje certyfikat Porsche Approved. Jest to szczególny program ograniczający do minimum wszelkie ewentualne awarie.

Zgodnie z tym, czego po nas oczekujesz, zakres programu Porsche Approved jest porównywalny do gwarancji, jaką dajemy na nasze nowe samochody. Program Porsche Approved jest ważny na całym świecie i honorowany przez każde Centrum Porsche w zakresie wszystkich komponentów oraz 100 proc. kosztów części i pracy serwisu. Korzystając z Porsche Approved, nigdy nie spotykasz się z żądaniem dopłaty, a my po zawarciu polisy nigdy nie nakładamy ograniczeń przebiegu.

Porsche Approved obejmuje okres aż 12 miesięcy z możliwością przedłużenia i jest dostępny dla samochodów nie starszych niż 9-letnie oraz o przebiegu mniejszym niż 200 000 km. Dla samochodów młodszych niż 8 lat oferujemy 2-letni program.

Zależy nam na tym, aby Porsche Approved, tak samo, jak Twój samochód, symbolizował niezawodność i zaufanie. Dlatego jednoznacznie oświadczamy, co i dlaczego nie wchodzi w jego zakres. Z wiekiem w Twoim Porsche mogą zachodzić pewne zmiany wizualne akustyczne, nie mające wpływu na jego funkcjonalność. Ponadto, niektóre części starzeją się i zużywają w sposób naturalny. Dlatego Twoje Porsche ma przewidziane okresowe czynności serwisowe i konserwacyjne. Zmiany wizualne i akustyczne, starzenie się i zużycie części nie są usterkami i dlatego nie wchodzą w zakres programu.

Co najmniej 12 miesięcy ubezpieczenia kosztów naprawy Porsche Approved i Porsche Assistance
Samochód spełnia standardy przygotowawcze Porsche
Każdy pojazd jest sprawdzany według naszej listy 111 punktów kontrolnych
Wszystkie czynności wykonuje personel techniczny Porsche
W samochodzie montowane są wyłącznie oryginalne części Porsche